Witamy serdecznie

Bagażówki Poznańskie to firma składającą się z 9 - doświadczonych zespołów  przeprowadzkowych w Poznaniu i okolicy. Mamy zawsze do Państwa blisko co wpływa bardzo korzystnie na cenę i szybkość dojazdu i to my przystosowujemy się z terminem usługi transportowej do Państwa. Nasze doświadczenie pozwala dostosować profesjonalną ekipę, wielkość wozu i sprzęt dla taniej i sprawnej usługi.  Najskuteczniejszą naszą reklamą są ...zadowoleni klienci.

     

        Zlecenia przeprowadzkowo - transportowe realizujemy nawet w 15 - 45 minut od Państwa zamówienia

Opinie, komentarze (21)

Topic: Page One
Dyspozytor napisał/a...
Jeśli już mówimy o Adnrzeju to auto/ekipa nr 25 w Poznaniu. Dziękujemy za dobre słowo. I Wesołych Świąt !
Janek napisał/a...
Polecam Pana Tomka! Szybko, sprawnie i towar zabezpieczony wzorowo...
Marek napisał/a...
Bardzo szybko i sprawnie przeprowadzona przeprowadzka, polecam :)
Anna napisał/a...
Super szybka przeprowadzka, Pan Janusz punktualny, rzetelny i miły :) Polecam, pełna kultura, niezawodność, i nawet tak nieprzyjemna sprawa jak przeprowadzka przestaje być koszmarem. Z pewnością jeszcze skorzystam!
Julia napisał/a...
Ekipa pana Andrzeja spisała się na medal. Myślałam że zajmie nam to cały dzień, a po 1,5-2h było całkiem po sprawie (łącznie z załadunkiem, przewozem i rozładunkiem). Panowie okazali się dobrze przygotowani, profesjonalnie wszystko owinęli, znieśli na pasach, nie znalazłam nawet zadrapania, a to bardzo stare meble z kryształowymi szybkami! Bardzo współczułam im znoszenia 2 dużych i niewygodnych szaf z 3 piętra kamienicy (czyli ok. 5 piętro w bloku), ale w ogóle nie Read More
Page 2 of 5

Dodaj komentarz

* Pole wymagane
 
 
Powered by Commentics